Oferta
EDWARD HULEWICZ

Home
Biografia
Aktualne
Dyskografia
Złote CD
Galeria fotografii
Posłuchaj
Oferta
Linki

                „Za zdrowie pań! Za zdrowie! Szampana pijmy aż do dna panowie!”
               

EDWARD HULEWICZ

           Repertuar recitali, to największe Jego przeboje z lat sześćdziesiątych, siedemdziesiątych i osiemdziesiątych, jak też i nowe, współczesne pozycje.
           Piosenki Edwarda Hulewicza to dla jednych piękne wspomnienie młodości a dla innych odkrycie, że istnieją ciągle jeszcze przeboje, które mają zarówno chwytliwą melodię jak i znakomity tekst, takie jak:
"Za zdrowie pań", "Serdeczne życzenia", "Obietnice", "Hej baby, baby", "Nie pytaj już", "Siała baba mak", "Dwa złote warkocze"
i wiele, wiele innych.
           Widownię spektakli stanowią przedstawiciele kilku pokoleń. Artysta niedawno wydał dwie płyty zatytułowane "Bo życie jedno mam” i "Edward Hulewicz klasycznie”, w których prezentuje publiczności zarówno utwory popowe, rockowe, hiphopowe, szlagiery polskie, ale także brawurowo przyjmowane przez publiczność utwory muzyki klasycznej.
           Bawi publiczność opowieściami ze swojej artystycznej przeszłości, dowcipami z licznych swoich podróży i dzieli się planami na przyszłość. Zdradza, że ciągle koncertuje w kraju i zagranicą, przyjaźni się z wieloma Gwiazdami nie tylko polskiej sceny muzycznej.

                      Edward Hulewicz to fenomen, który jakby oparł się działaniu czasu - nie przypomina starszego pana, tylko nastolatka. Ze swadą i żywiołowością profesjonalnego showmana, humorem i dowcipem prowadzi swoje recitale, wciągając do zabawy całą widownię.
Recitale Edwarda Hulewicza, który w tym roku obchodzi Jubileusz 50-lecia pracy artystycznej cieszą się ogromnym powodzeniem, bisom nie ma końca a każdy z widzów wychodzi z nich usatysfakcjonowany.

Serdecznie polecamy recital Edwarda Hulewicza pt.: "Za zdrowie pań"
W sprawach propozycji koncertowych manager Marek Fijałkowski tel: 601 503 123.
W sprawach kontaktu z mediami (wywiady, udział w audycji TV itd):Tel: 602 770 795, e-mail: ed.hul@wp.pl